SAR Arama Kurtarma Cep Telefonu +905319250410 SAR Arama Kurtarma E-Mail info@sararamakurtarma.com.tr
MENÜ

Biz Kimiz?

Afet ve Doğal Afetler konusunda risklerle dolu bir coğrafyada yaşadığımız gerçeğini bilerek, her yanımızı kuşatan riskler karşısında etkili ve ileri düzeyde Arama - Kurtarma, Koruma ve Güvenlik konularındaki bilgi birikimimizi paylaşmak için var gücümüzle ekip olarak çalışmaktayız.

Yaşamımızı paylaştığımız toplumun temel afet bilincine sahip olmasını, bunun yanı sıra risk analizi ve iş güvenliği konularında öncü kurum ve kuruluşlarımıza gelişmiş, toplumsal birliktelik ve duyarlılıklara yönelik "Çözüm Ortağı" kurum olmak hedefimizdir.

Amacımız

Önce insan diyerek çıktığımız yolda; daha bilinçli, özgüveni yüksek, öğrendiklerini paylaşabilecek insanların, sadece kendilerine değil aile ve çalışma arkadaşlarına da faydalı olabilecekleri inancındayız. Kendimize olan güvenimiz, işimize olan saygımızla size ve ekibinize; belirttiğimiz konularda eğitim vermeye talibiz.

Kalite Politikamız

Müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla, gerek insanlık, gerekse toplum için artı değer üreten eğitimleri ile sürekli yenileme çalışmalarına önem veren bir kurum kültürünü benimsemiş, entelektüel bilgi birikimli çalışanları, eğitmenleri ve katılımcı dış müşterileri ile birlikte, SAR adının saygınlık ve kalite ile anılmasını sağlamak.